Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Intimní kosmetika - dámské vložky a tampony

V kategorii intimní kosmetiky naleznete hygienické potřeby, jako jsou dámské vložky a tampony od osvědčených a kvalitních značek, které kladou důraz na vysoký komfort ve dnech menstruace. Ultratenké menstruační vložky Always jsou skutečnou špičkou na trhu v oblasti intimní hygieny.

Vložky Always jsou velmi tenké, že je téměř nepocítíte. Nepřekážejí v pohybu a díky křidélkům skvěle drží a zároveň chrání okraje spodního prádla před znečištěním. Jsou jemně parfemovány a Vy se budete cítit svěže po celý den.

Dáváte-li přednost tamponům, nabízíme tampony o.b., které Vám taktéž poskytnou dostatečný komfort v průběhu menstruačního cyklu. Díky menstruačním tamponům se nemusíte omezovat v žádné své oblíbené činnosti a můžete s nimi směle i do bazénu. Hedvábný povrch tamponů o.b. usnadňuje jejich zavádění a vynikající absorpční schopnosti umožňují bez obav prožít den naplno. Při použití tamponu lze nosit i těsné oblečení, aniž by se žena musela obávat o to, že je vidět obrys vložky přes oděv.

Střídání či kombinování menstruačních vložek Always a tamponů je vhodné téměř pro všechny ženy každého věku.

Pro pohodlnou manipulaci s použitými hygienickými potřebami doporučujeme hygienické sáčky, které lze vkládat do zásobníku připevněného na zdi na toaletě. 
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

09.02.2016

AKTUALITA: Přidána kategorie NOVINKY v sortimentu

Od února jsme na naše internetové stránky přidali novou kategorii NOVINKY v sortimentu. Naše portfolio nabízených výrobků se neustále rozšiřuje a chceme, aby naši zákazníci měli o nových produktech neustálý přehled.

MenuX

InformaceX