Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Intimní kosmetika - dámské vložky a tampony

V kategorii intimní kosmetiky naleznete hygienické potřeby, jako jsou dámské vložky a tampony od osvědčených a kvalitních značek, které kladou důraz na vysoký komfort ve dnech menstruace. Ultratenké menstruační vložky Always jsou skutečnou špičkou na trhu v oblasti intimní hygieny.

Vložky Always jsou velmi tenké, že je téměř nepocítíte. Nepřekážejí v pohybu a díky křidélkům skvěle drží a zároveň chrání okraje spodního prádla před znečištěním. Jsou jemně parfemovány a Vy se budete cítit svěže po celý den.

Dáváte-li přednost tamponům, nabízíme tampony o.b., které Vám taktéž poskytnou dostatečný komfort v průběhu menstruačního cyklu. Díky menstruačním tamponům se nemusíte omezovat v žádné své oblíbené činnosti a můžete s nimi směle i do bazénu. Hedvábný povrch tamponů o.b. usnadňuje jejich zavádění a vynikající absorpční schopnosti umožňují bez obav prožít den naplno. Při použití tamponu lze nosit i těsné oblečení, aniž by se žena musela obávat o to, že je vidět obrys vložky přes oděv.

Střídání či kombinování menstruačních vložek Always a tamponů je vhodné téměř pro všechny ženy každého věku.

Pro pohodlnou manipulaci s použitými hygienickými potřebami doporučujeme hygienické sáčky, které lze vkládat do zásobníku připevněného na zdi na toaletě. 
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
07.12.2018

UPOZORNĚNÍ: Expedice zboží o vánočních svátcích

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že objednávky přijaté do neděle 16. 12. 2018 budou dodány do pátku 21. 12. 2018. Pozdější objednávky budou expedovány až 2. 1. 2019.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

09.02.2016

AKTUALITA: Přidána kategorie NOVINKY v sortimentu

Od února jsme na naše internetové stránky přidali novou kategorii NOVINKY v sortimentu. Naše portfolio nabízených výrobků se neustále rozšiřuje a chceme, aby naši zákazníci měli o nových produktech neustálý přehled.

MenuX

InformaceX