Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Láhve, dávkovače

Kupujete prací prostředky a čisticí přípravky ve velkoobchodních ekonomických baleních? Pak jistě uznáte, že s velkými kanystry se špatně manipuluje a pro každodenní používání nejsou vhodné. Je lepší si tekuté prostředky přelít do menších plastových lahví, které můžete mít uskladněny tak, aby byly vždy při ruce. Šetříte tak místo na kuchyňské lince, umývadle či u pračky.

Nabízíme láhve vhodné na tekuté prací prostředky, na prostředky k mytí nádobí i láhve s rozprašovačem, přičemž u posledně jmenovaných lze zakoupit samostatně rozprašovač nebo láhev v případě, že se Vám poškodí nebo ztratí jen jedna část. Rozprašovače můžete použít zejména na bytovou chemii, jako jsou přípravky na mytí oken, dále například na autokosmetiku, ale také třeba jen na vodu k postřikování listů pokojových květin. Rozprašovače se též hojně používají při kreativních činnostech, jako je barvení nebo odsavování textilií.

V nabídce nechybí ani láhve s bezpečnostním uzávěrem, které se hodí zejména na různé chemikálie či dezinfekční přípravky, nebo zkrátka na jakékoliv další čisticí prostředky, které uskladňujete v dosahu dětí.
 
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX