ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Láhve, dávkovače

Kupujete prací prostředky a čisticí přípravky ve velkoobchodních ekonomických baleních? Pak jistě uznáte, že s velkými kanystry se špatně manipuluje a pro každodenní používání nejsou vhodné. Je lepší si tekuté prostředky přelít do menších plastových lahví, které můžete mít uskladněny tak, aby byly vždy při ruce. Šetříte tak místo na kuchyňské lince, umývadle či u pračky.

Nabízíme láhve vhodné na tekuté prací prostředky, na prostředky k mytí nádobí i láhve s rozprašovačem, přičemž u posledně jmenovaných lze zakoupit samostatně rozprašovač nebo láhev v případě, že se Vám poškodí nebo ztratí jen jedna část. Rozprašovače můžete použít zejména na bytovou chemii, jako jsou přípravky na mytí oken, dále například na autokosmetiku, ale také třeba jen na vodu k postřikování listů pokojových květin. Rozprašovače se též hojně používají při kreativních činnostech, jako je barvení nebo odsavování textilií.

V nabídce nechybí ani láhve s bezpečnostním uzávěrem, které se hodí zejména na různé chemikálie či dezinfekční přípravky, nebo zkrátka na jakékoliv další čisticí prostředky, které uskladňujete v dosahu dětí.
 
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
26.02.2024

UPOZORNĚNÍ: Změna limitu pro dopravu zdarma.

Od 1. března 2024 je minimální hodnota objednávky pro závoz zdarma 7500 Kč bez DPH.

06.11.2023

UPOZORNĚNÍ: Změna adresy skladu

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na změnu adresy našeho skladu.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

MenuX

InformaceX