Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

NOVINKA na čištění sanity, bazénových prostor, dlažby a spár ALFA-CID

V listopadu 2012 naše společnost uvedla na trh, úklidovými společnostmi velmi žádaný čisticí přípravek s názvem ALFA-CID.

Tento přípravek má velkou čisticí schopnost. Je určen pro čištění keramických obkladů, dlažby, spár, toalet, umyvadel, bazénů a dalších povrchů. ALFA-CID snadno odstraňuje vodní kámen, rez, zbytky mýdla, plíseň a jiné nečistoty. Díky aktivním složkám bez namáhavého drhnutí dokonale vyčistí i dlouhodobě usazenou špínu v dlažbě a spárách. Zanechává zářivý lesk a svěží vůni.


Zpět na výpis novinek
09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX