Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

NOVINKA: ALTUS Metalex

V měsíci květnu 2010 uvedla naše společnost na trh přípravek ALTUS Metalex. Jedná se o produkt určený k čištění a ošetření nerezových a jiných kovových povrchů v interiéru jako jsou například plochy výtahů, zábradlí atd. Metalex účinně odstraňuje otisky prstů a další znečištění, která se běžnými přípravky velmi špatně čistí. Na vyčištěném povrchu zanechává tenký, nemastný ochranný film. Ošetřený povrch je lesklý, odolnější vůči znečištění a snadněji se čistí. Metalex je velmi dobrou náhradou za velmi cenově nákladné zahraniční přípravky podobného určení. Kvalitativně splňuje ty nejvyšší nároky. Před uvedením na trh byl Metalex vyzkoušen několika úklidovými firmami v ČR, které potvrdily jeho výbornou účinnost.
Zpět na výpis novinek
09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX