ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

NOVINKA: ALTUS Metalex

V měsíci květnu 2010 uvedla naše společnost na trh přípravek ALTUS Metalex. Jedná se o produkt určený k čištění a ošetření nerezových a jiných kovových povrchů v interiéru jako jsou například plochy výtahů, zábradlí atd. Metalex účinně odstraňuje otisky prstů a další znečištění, která se běžnými přípravky velmi špatně čistí. Na vyčištěném povrchu zanechává tenký, nemastný ochranný film. Ošetřený povrch je lesklý, odolnější vůči znečištění a snadněji se čistí. Metalex je velmi dobrou náhradou za velmi cenově nákladné zahraniční přípravky podobného určení. Kvalitativně splňuje ty nejvyšší nároky. Před uvedením na trh byl Metalex vyzkoušen několika úklidovými firmami v ČR, které potvrdily jeho výbornou účinnost.
Zpět na výpis novinek
26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

09.02.2016

AKTUALITA: Přidána kategorie NOVINKY v sortimentu

Od února jsme na naše internetové stránky přidali novou kategorii NOVINKY v sortimentu. Naše portfolio nabízených výrobků se neustále rozšiřuje a chceme, aby naši zákazníci měli o nových produktech neustálý přehled.

17.07.2015

AKTUALITA: Přechod z lahví 500 ml na 750 ml

Od července 2015 dochází v naší společnosti ke změně velikosti balení lahví s rozprašovačem.

MenuX

InformaceX