Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

AKTUALITA: Od 1. 6. 2014 bude využívat naše společnost nové skladovací a prodejní prostory

Od 1.června letošního roku bude mít naše společnost k dispozici nové moderní velkokapacitní skladovací a prodejní prostory. Tyto prostory nám umožní rozšířit již tak široký nabízený sortiment o další druhy zboží a zefektivnit jeho distribuci k zákazníkům. Nové prostory se nachází v Letovicích na ul. Brněnská 20/3, v areálu společnosti TYLEX a.s., v blízkosti hlavního silničního tahu Brno – Svitavy.


Zpět na výpis novinek
09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX