ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

AKTUALITA: Nová výrobní linka

Naše společnost se na přelomu roku 2011 a 2012 rozhodla vzhledem ke stále se zvyšujícím množstevním nákupním požadavkům svých stávajících a nových zákazníků a obchodních partnerů, rozšířit svoje výrobní kapacity o další výrobní  linku. Jedná se o zcela nové, moderní výrobní  technologie, z nichž některé jsou v současné době u českých výrobců s ohledem na své výrobní možnosti a technické řešení ojedinělé.

Nová výrobní  linka je postavena jako komplexní výrobní zařízení, které se skládá z moderního  a přesného dávkování surovin do míchacího zařízení, výrobu požadovaného výrobku, vysoce výkonného plnícího zařízení, uzavíracího zařízení, bezkontaktního popisovacího zařízení (Ink – jet  printer), etiketovacího zařízení a horkovzdušného tunelu pro skupinové balení, ukončeného speciální prodlouženou válečkovou dráhou upravenou pro paletizaci vyrobených přípravků. Nová výrobní linka má vysoký výrobní výkon a je schopna plnit výrobky od objemu 400ml do 5-ti litrů.
Pro plnění výrobků o objemu od 5-ti litrů do 1000 litrů společnost výrobu vybavila speciálním naprosto ojedinělým automatizovaným plnícím zařízením, které se připojuje přímo na míchací zařízení.

Současně s novou výrobní linkou bylo nutno rozšířit a modernizovat manipulační a přepravní techniku. Byly zakoupeny další vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky, upravené pro provádění obslužných prací jak u výrobní a plnící linky, tak u velkoobjemového plnění.

Rovněž bylo přehodnoceno a rozšířeno vybavení laboratoře tak, aby při mezioperačních kontrolách výroby, plně vyhovovala modernizovaným podmínkám nových výrobních a plnících kapacit společnosti. 

Zpět na výpis novinek
26.02.2024

UPOZORNĚNÍ: Změna limitu pro dopravu zdarma.

Od 1. března 2024 je minimální hodnota objednávky pro závoz zdarma 7500 Kč bez DPH.

06.11.2023

UPOZORNĚNÍ: Změna adresy skladu

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na změnu adresy našeho skladu.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

MenuX

InformaceX