Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

WIXX Urinal Deo Tabs Citrus tablety do pisoáru 1 kg

Akce
WIXX Urinal Deo Tabs Citrus tablety do pisoáru 1 kg
Výrobce:Cleanex Trade
Katalogové číslo:081527
EAN kód:8588005369275
Skupinové balení:6 ks
Dostupnost:skladem (4 ks)
Běžná cena bez DPH:145.00 Kč
Běžná cena s DPH:175.45 Kč
Sleva:25%
Akční cena bez DPH:109.00 Kč
Akční cena s DPH:131.89 Kč
Čistící a dezodorační přípravek pro sanitární zařízení, určený ke vkládání do pisoárů zejména k užití v komunální hygieně. Uvolňuje intenzivní příjemnou vůni. Obsahuje vysoce účinné složky, které zabraňují tvorbě vodního a močového kamene.

Tablety jsou balené v rozpustné fólii pro lepší manipulaci.

Chemické složení: Anionic surfactants 15 - 30%, perfumes (CITRAL LIMONENE, LINALOOL), amphoteric noionic surfactants < 5%. Obsahuje sodium alkylbenzene sulfonate.


Bezpečnostní upozornění:       Pozor

Uchovávejte mimo dosah dětí. Dráždí oči a pokožku. Zabraňte kontaktu s kůží a očima. V případě zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Zasažené části pokožky okamžitě oláchněte velkým množstvým vody. V případě požití ihned kontaktujte svého lékaře a ukažte tento obal nebo označení.
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Další doporučené zboží

Podobné produkty

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

MenuX

InformaceX