Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Vysoušeč obuvi Pingi Shoe-Dry Basic SV-240B

Výprodej
Vysoušeč obuvi Pingi Shoe-Dry Basic SV-240B
Výrobce:InnoGoods BV
Katalogové číslo:020008
EAN kód:4711584000640
Skupinové balení:6 ks
Dostupnost:skladem
Běžná cena bez DPH:495.00 Kč
Běžná cena s DPH:598.95 Kč
Sleva:61%
Akční cena bez DPH:195.00 Kč
Akční cena s DPH:235.95 Kč

Pingi Shoe-Dry Basic je důvtipný a praktický výrobek, který vysuší obuv zevnitř a udrží ji tak v optimálním stavu. Pingi Shoedry rychle absorbuje všechnu přebytečnou vlhkost z bot a ochrání vložku a podšívku od opotřebení, které přebytečná vlhkost způsobuje. Zabraňuje růstu bakterií a plísní v botách. Je vhodný pro všechny druhy obuvi.

Je speciálně navrhnut a vyvinut tak, aby zvýšil životnost a ochránil tvar obuvi. Je ortopedicky testován. Vysoušení obuvi probíhá bez tepelné energie.

Mnoho lidí by rádo nosilo své oblíbené boty každý den. Avšak dešťová voda a pot se během dne zadržují v obuvi. Vysoušení během jediné noci není obvykle dostatečné, aby se přebytečná vlhkost z bot přirozeně odpařila. Přírodní materiály a vlhkost vytvářejí ideální prostředí pro plísně a bakterie. To nejen snižuje životnost obuvi, ale zároveň to přispívá ke vzniku kožních chorob. Pingi Shoe-Dry Basic bezpečně vysuší obuv přes noc, a tím chrání Vaši obuv a chodidla.

Jako všechny výrobky Pingi je používání Shoedry basic velmi snadné. Díky vestavěnému indikátoru spotřebitel lehce pozná, kdy je potřebné opětovné nabití. Nic nemůže být snazší – nabíjecí zařízení se spustí po zastrčení Pingi do elektrické zásuvky. Po několika hodinách je Pingi znovu připraven k použití. Pingi Shoe-Ddry Basic má stejné supersilné vlastnosti jako ostatní produkty Pingi.

Absorpční kapacita je 2 x 52 ml za jeden cyklus.
 

stekker milieu

Vysoušeče Pingi jsou nový revoluční způsob, jak účinně odstranit vlhkost z vaší obuvi a přitom šetřit peníze.

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Další doporučené zboží

14.12.2017

UPOZORNĚNÍ: Expedice zboží o vánočních svátcích

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že objednávky přijaté do úterý 19. 12. 2017 budou dodány do pátku 22. 12. 2017. Pozdější objednávky budou expedovány až 2. 1. 2018.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

09.02.2016

AKTUALITA: Přidána kategorie NOVINKY v sortimentu

Od února jsme na naše internetové stránky přidali novou kategorii NOVINKY v sortimentu. Naše portfolio nabízených výrobků se neustále rozšiřuje a chceme, aby naši zákazníci měli o nových produktech neustálý přehled.

17.07.2015

AKTUALITA: Přechod z lahví 500 ml na 750 ml

Od července 2015 dochází v naší společnosti ke změně velikosti balení lahví s rozprašovačem.

MenuX

InformaceX