Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Vysoušeč obuvi Pingi Shoe-Dry Basic SV-240B

Výprodej
Vysoušeč obuvi Pingi Shoe-Dry Basic SV-240B
Výrobce:InnoGoods BV
Katalogové číslo:020008
EAN kód:4711584000640
Skupinové balení:6 ks
Dostupnost:skladem
Běžná cena bez DPH:495.00 Kč
Běžná cena s DPH:598.95 Kč
Sleva:83%
Akční cena bez DPH:81.80 Kč
Akční cena s DPH:98.98 Kč

Pingi Shoe-Dry Basic je důvtipný a praktický výrobek, který vysuší obuv zevnitř a udrží ji tak v optimálním stavu. Pingi Shoedry rychle absorbuje všechnu přebytečnou vlhkost z bot a ochrání vložku a podšívku od opotřebení, které přebytečná vlhkost způsobuje. Zabraňuje růstu bakterií a plísní v botách. Je vhodný pro všechny druhy obuvi.

Je speciálně navrhnut a vyvinut tak, aby zvýšil životnost a ochránil tvar obuvi. Je ortopedicky testován. Vysoušení obuvi probíhá bez tepelné energie.

Mnoho lidí by rádo nosilo své oblíbené boty každý den. Avšak dešťová voda a pot se během dne zadržují v obuvi. Vysoušení během jediné noci není obvykle dostatečné, aby se přebytečná vlhkost z bot přirozeně odpařila. Přírodní materiály a vlhkost vytvářejí ideální prostředí pro plísně a bakterie. To nejen snižuje životnost obuvi, ale zároveň to přispívá ke vzniku kožních chorob. Pingi Shoe-Dry Basic bezpečně vysuší obuv přes noc, a tím chrání Vaši obuv a chodidla.

Jako všechny výrobky Pingi je používání Shoedry basic velmi snadné. Díky vestavěnému indikátoru spotřebitel lehce pozná, kdy je potřebné opětovné nabití. Nic nemůže být snazší – nabíjecí zařízení se spustí po zastrčení Pingi do elektrické zásuvky. Po několika hodinách je Pingi znovu připraven k použití. Pingi Shoe-Ddry Basic má stejné supersilné vlastnosti jako ostatní produkty Pingi.

Absorpční kapacita je 2 x 52 ml za jeden cyklus.
 

stekker milieu

Vysoušeče Pingi jsou nový revoluční způsob, jak účinně odstranit vlhkost z vaší obuvi a přitom šetřit peníze.

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

09.02.2016

AKTUALITA: Přidána kategorie NOVINKY v sortimentu

Od února jsme na naše internetové stránky přidali novou kategorii NOVINKY v sortimentu. Naše portfolio nabízených výrobků se neustále rozšiřuje a chceme, aby naši zákazníci měli o nových produktech neustálý přehled.

17.07.2015

AKTUALITA: Přechod z lahví 500 ml na 750 ml

Od července 2015 dochází v naší společnosti ke změně velikosti balení lahví s rozprašovačem.

MenuX

InformaceX