Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Vysoušeč obuvi Pingi Shoe-Dry Advanced SV-240A

Výprodej
Vysoušeč obuvi Pingi Shoe-Dry Advanced SV-240A
Výrobce:InnoGoods BV
Katalogové číslo:020007
EAN kód:4711584000671
Skupinové balení:6 ks
Dostupnost:skladem
Běžná cena bez DPH:540.00 Kč
Běžná cena s DPH:653.40 Kč
Sleva:81%
Akční cena bez DPH:100.00 Kč
Akční cena s DPH:121.00 Kč

Pingi Shoe-Dry Advanced s vestavěným napínačem obuvi je důvtipný a praktický výrobek, který vysuší obuv zevnitř a udrží ji tak v optimálním stavu. Pingi Shoe-Dry z bot rychle absorbuje všechnu přebytečnou vlhkost a ochrání vložku a podšívku od opotřebení, které přebytečná vlhkost způsobuje. Zabraňuje růstu bakterií a plísní v botách. Je vhodný pro všechny druhy obuvi.

Je speciálně navrhnut a vyvinut tak, aby zvýšil životnost obuvi a ochránil její tvar. Je ortopedicky testován. Vysoušení obuvi probíhá bez tepelné energie.

Mnoho lidí by rádo nosilo své oblíbené boty každý den. Avšak dešťová voda a pot se během dne zadržují v obuvi. Vysoušení během jediné noci obvykle nestačí, aby se přebytečná vlhkost z bot přirozeně odpařila. Přírodní materiály a vlhkost vytvářejí ideální prostředí pro plísně a bakterie. To nejen snižuje životnost obuvi, ale zároveň to přispívá ke vzniku kožních chorob. Pingi Shoedry advanced bezpečně vysuší obuv přes noc, a tím chrání Vaši obuv i chodidla.

Jako všechny výrobky Pingi je používání Shoedry advanced velmi snadné. Díky vestavěnému indikátoru spotřebitel lehce pozná, kdy je potřebné opětovné nabití. Nic nemůže být snazší – nabíjecí zařízení se spustí po zastrčení Pingi do elektrické zásuvky. Po několika hodinách je Pingi znovu připraven k použití. Pingi Shoe-Dry Advanced má stejné supersilné vlastnosti jako ostatní produkty Pingi.

Absorpční kapacita je 2 x 60 ml za jeden cyklus.
 

stekker milieu


Vysoušeče Pingi jsou nový revoluční způsob, jak účinně odstranit vlhkost z vaší obuvi a přitom šetřit peníze.

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Další doporučené zboží

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

09.02.2016

AKTUALITA: Přidána kategorie NOVINKY v sortimentu

Od února jsme na naše internetové stránky přidali novou kategorii NOVINKY v sortimentu. Naše portfolio nabízených výrobků se neustále rozšiřuje a chceme, aby naši zákazníci měli o nových produktech neustálý přehled.

17.07.2015

AKTUALITA: Přechod z lahví 500 ml na 750 ml

Od července 2015 dochází v naší společnosti ke změně velikosti balení lahví s rozprašovačem.

06.03.2015

NOVINKA: Mop ekologický

V březnu 2015 jsme do našeho sortimentu zařadili dva ekologické mopy. Tyto mopy, díky svému speciálnímu složení, nepouští vlákna a nezanechávají šmouhy.

MenuX

InformaceX