Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Vysoušeč obuvi Pingi Shoe-Dry Advanced SV-240A

Výprodej
Vysoušeč obuvi Pingi Shoe-Dry Advanced SV-240A
Výrobce:InnoGoods BV
Katalogové číslo:020007
EAN kód:4711584000671
Skupinové balení:6 ks
Dostupnost:skladem
Běžná cena bez DPH:540.00 Kč
Běžná cena s DPH:653.40 Kč
Sleva:81%
Akční cena bez DPH:100.00 Kč
Akční cena s DPH:121.00 Kč

Pingi Shoe-Dry Advanced s vestavěným napínačem obuvi je důvtipný a praktický výrobek, který vysuší obuv zevnitř a udrží ji tak v optimálním stavu. Pingi Shoe-Dry z bot rychle absorbuje všechnu přebytečnou vlhkost a ochrání vložku a podšívku od opotřebení, které přebytečná vlhkost způsobuje. Zabraňuje růstu bakterií a plísní v botách. Je vhodný pro všechny druhy obuvi.

Je speciálně navrhnut a vyvinut tak, aby zvýšil životnost obuvi a ochránil její tvar. Je ortopedicky testován. Vysoušení obuvi probíhá bez tepelné energie.

Mnoho lidí by rádo nosilo své oblíbené boty každý den. Avšak dešťová voda a pot se během dne zadržují v obuvi. Vysoušení během jediné noci obvykle nestačí, aby se přebytečná vlhkost z bot přirozeně odpařila. Přírodní materiály a vlhkost vytvářejí ideální prostředí pro plísně a bakterie. To nejen snižuje životnost obuvi, ale zároveň to přispívá ke vzniku kožních chorob. Pingi Shoedry advanced bezpečně vysuší obuv přes noc, a tím chrání Vaši obuv i chodidla.

Jako všechny výrobky Pingi je používání Shoedry advanced velmi snadné. Díky vestavěnému indikátoru spotřebitel lehce pozná, kdy je potřebné opětovné nabití. Nic nemůže být snazší – nabíjecí zařízení se spustí po zastrčení Pingi do elektrické zásuvky. Po několika hodinách je Pingi znovu připraven k použití. Pingi Shoe-Dry Advanced má stejné supersilné vlastnosti jako ostatní produkty Pingi.

Absorpční kapacita je 2 x 60 ml za jeden cyklus.
 

stekker milieu


Vysoušeče Pingi jsou nový revoluční způsob, jak účinně odstranit vlhkost z vaší obuvi a přitom šetřit peníze.

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Další doporučené zboží

07.12.2018

UPOZORNĚNÍ: Expedice zboží o vánočních svátcích

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že objednávky přijaté do neděle 16. 12. 2018 budou dodány do pátku 21. 12. 2018. Pozdější objednávky budou expedovány až 2. 1. 2019.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

09.02.2016

AKTUALITA: Přidána kategorie NOVINKY v sortimentu

Od února jsme na naše internetové stránky přidali novou kategorii NOVINKY v sortimentu. Naše portfolio nabízených výrobků se neustále rozšiřuje a chceme, aby naši zákazníci měli o nových produktech neustálý přehled.

MenuX

InformaceX