Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Spring Air – Ultra Scent interiérový sprej Pomegrate Delight (Granátové jablko), 500 ml

Novinka
Spring Air – Ultra Scent interiérový sprej Pomegrate Delight (Granátové jablko), 500 ml
Výrobce:Spring Air Ltd.
Katalogové číslo:080083
EAN kód:5200347220344
Skupinové balení:6 ks
Dostupnost:skladem
Cena bez DPH:377.00 Kč
Cena s DPH:456.17 Kč
Tekutý deodorant na alkoholové bázi s dvojím účinkem, který kromě odstranění všech druhů nežádoucích zápachů v prostředí, zanechává i příjemnou vůni, která má příznivý vliv na lidskou mysl. Ultra Scent je vyroben z vonných esenciálních olejů, které ve Vás zanechají pocit klidu a relaxu. Tento profesionální přípravek s etanolovou bází byl studován tak, aby nezanechával skvrny na textiliích, takže je ideální do hotelů, výtahů, prádelen, wellness, lodí apod. Aplikace pomocí rozprašovací pistole bez následného oplachování. Výrobek není vhodný k aplikaci na vinyl, kůži a satén. Aplikujte ve vzdálenosti cca 30 cm.

Interiérový sprej Spring Air je profesionální produkt k provonění a pohlcení pachů s dlouhotrvajícím účinkem pro hotely, penziony, prodejny, restaurace, nemocnice, čistírny, kanceláře, dopravní prostředky, čekárny a další společenské či obchodní prostory. Má praktický mechanický rozprašovač a aplikuje se přímo do prostoru k okamžitému provonění s intenzivním účinkem nebo na textil včetně závěsů, koberců, povlečení, ručníků či potahů sedaček a židlí pro pozvolné a dlouhotrvající uvolňování vůně. Náplň na etanolové bázi bez umělých barviv nezanechává skvrny (nedoporučuje se pouze aplikace na pravou kůži, hedvábí a vinyl) a obsahuje přírodní esenciální oleje s aktivními látkami, které napomáhají pohlcovat nežádoucí pachy.

Pomegrate Delight (Granátové jablko) - dřevitá, ovocná

Orientální vůně granátového jablka s tóny santalové dřeva v kombinaci s lesními plody. Vhodné zejména do hotelů, autosalonů, tmavších interiérů, wellness center, recepcí.

Hlava – zelené jablko a citron
Srdcehřebíček, cedrové dřevo a pačuli
Základpižmo, vanilka a malina


Interiérové spreje Spring Air jsou profesionální produkty k provonění a pohlcení pachů s dlouhotrvajícím účinkem pro hotely, penziony, prodejny, restaurace, nemocnice, čistírny, kanceláře, dopravní prostředky, čekárny a další společenské či obchodní prostory.

Mají praktický mechanický rozprašovač a snadno se používají. Aplikují se přímo do prostoru k okamžitému provonění s intenzivním účinkem nebo na textil včetně závěsů, koberců, povlečení, ručníků či potahů sedaček a židlí pro pozvolné a dlouhodobé uvolňování vůně. Náplň na etanolové bázi bez umělých barviv nezanechává skvrny (nedoporučuje se aplikace na pravou kůži, hedvábí a vinyl) a obsahuje koncentrované přírodní esenciální oleje s antioxidanty, které napomáhají pohlcovat nežádoucí pachy. Interiérové spreje Spring Air zanechají interiér nadlouho provoněný přirozenou vůní a jsou praktickým doplňkem pro vytvoření příjemné atmosféry.


Vlastnosti

  • interiérový sprej Spring Air
  • profesionální produkt pro společenské a obchodní prostory
  • dlouhotrvající účinek provonění a pohlcení nežádoucích pachů
  • aplikace mechanickým rozprašovačem do prostoru nebo na textil
  • obsahuje etanol, přírodní esenciální oleje a antioxidanty
  • neobsahuje umělá barviva a nezanechává skvrny
  • certifikát zdravotní nezávadnosti IFRA

Další doporučené zboží

Podobné produkty

09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX