Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Spring Air – Ultra Scent interiérový sprej Grapes (Hroznové víno), 500 ml

Novinka
Spring Air – Ultra Scent interiérový sprej Grapes (Hroznové víno), 500 ml
Výrobce:Spring Air Ltd.
Katalogové číslo:080081
EAN kód:5200347220368
Skupinové balení:6 ks
Dostupnost:skladem
Cena bez DPH:377.00 Kč
Cena s DPH:456.17 Kč
Tekutý deodorant na alkoholové bázi s dvojím účinkem, který kromě odstranění všech druhů nežádoucích zápachů v prostředí, zanechává i příjemnou vůni, která má příznivý vliv na lidskou mysl. Ultra Scent je vyroben z vonných esenciálních olejů, které ve Vás zanechají pocit klidu a relaxu. Tento profesionální přípravek s etanolovou bází byl studován tak, aby nezanechával skvrny na textiliích, takže je ideální do hotelů, výtahů, prádelen, wellness, lodí apod. Aplikace pomocí rozprašovací pistole bez následného oplachování. Výrobek není vhodný k aplikaci na vinyl, kůži a satén. Aplikujte ve vzdálenosti cca 30 cm.

Interiérový sprej Spring Air je profesionální produkt k provonění a pohlcení pachů s dlouhotrvajícím účinkem pro hotely, penziony, prodejny, restaurace, nemocnice, čistírny, kanceláře, dopravní prostředky, čekárny a další společenské či obchodní prostory. Má praktický mechanický rozprašovač a aplikuje se přímo do prostoru k okamžitému provonění s intenzivním účinkem nebo na textil včetně závěsů, koberců, povlečení, ručníků či potahů sedaček a židlí pro pozvolné a dlouhotrvající uvolňování vůně. Náplň na etanolové bázi bez umělých barviv nezanechává skvrny (nedoporučuje se pouze aplikace na pravou kůži, hedvábí a vinyl) a obsahuje přírodní esenciální oleje s aktivními látkami, které napomáhají pohlcovat nežádoucí pachy.

Grapes (Hroznové víno) - ovocná

Lahodná ovocná vůně bílých a červených hroznů vypěstovaných v typické řecké révě. Vhodné zejména tam kde je velký problém se zápachem, ovocné vůně jsou známé tím, že jsou vysoce intenzivní. Dále do dětských center, děti ovocné vůně milují. Family Hotely / penziony.

Hlava – bílé hrozny, zelené a ovocné tóny
Srdce – broskev, jablko a červené hrozny
Základ – jasmín a karamel


Interiérové spreje Spring Air jsou profesionální produkty k provonění a pohlcení pachů s dlouhotrvajícím účinkem pro hotely, penziony, prodejny, restaurace, nemocnice, čistírny, kanceláře, dopravní prostředky, čekárny a další společenské či obchodní prostory.

Mají praktický mechanický rozprašovač a snadno se používají. Aplikují se přímo do prostoru k okamžitému provonění s intenzivním účinkem nebo na textil včetně závěsů, koberců, povlečení, ručníků či potahů sedaček a židlí pro pozvolné a dlouhodobé uvolňování vůně. Náplň na etanolové bázi bez umělých barviv nezanechává skvrny (nedoporučuje se aplikace na pravou kůži, hedvábí a vinyl) a obsahuje koncentrované přírodní esenciální oleje s antioxidanty, které napomáhají pohlcovat nežádoucí pachy. Interiérové spreje Spring Air zanechají interiér nadlouho provoněný přirozenou vůní a jsou praktickým doplňkem pro vytvoření příjemné atmosféry.


Vlastnosti

  • interiérový sprej Spring Air
  • profesionální produkt pro společenské a obchodní prostory
  • dlouhotrvající účinek provonění a pohlcení nežádoucích pachů
  • aplikace mechanickým rozprašovačem do prostoru nebo na textil
  • obsahuje etanol, přírodní esenciální oleje a antioxidanty
  • neobsahuje umělá barviva a nezanechává skvrny
  • certifikát zdravotní nezávadnosti IFRA

Další doporučené zboží

Podobné produkty

09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX