Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

SIDOLUX Professional Hygienická čistota pro domy a automobily s alkoholem 500 ml

AkceNovinka
SIDOLUX Professional Hygienická čistota pro domy a automobily s alkoholem 500 ml
Výrobce:Lakma
Katalogové číslo:081707
EAN kód:5902986231155
Skupinové balení:10 ks
Dostupnost:skladem (3 ks)
Běžná cena bez DPH:65.00 Kč
Běžná cena s DPH:78.65 Kč
Sleva:25%
Akční cena bez DPH:48.70 Kč
Akční cena s DPH:58.93 Kč
SIDOLUX PROFESSIONAL pro udržení hygienické čistoty pro domy a automobily.

Prostředek určený k udržení hygienické čistoty veškerých tvrdých povrchů, jako jsou pracovní desky, dveřní kliky, úchytky, madla, zábradlí, parapety, stoly, apod. Dále je určen pro čištění předmětů, které denně používáme, jako jsou mobilní a stacionární telefony, klávesnice, počítačové myši, laptopy, LCD a TFT displeje, obrazovky, skenery, tiskárny. V automobilech je možné jej použít pro udržení hygienické čitoty venkovních a vnitřních klik, tlačítek, ovladačů, páček, povrchu volantu, řadicí páky, ruční brzdy, vnitřních madel, palubní desky a jiných hladkých ploch. Prostředek je určený také k údržbě brýlí. Dokonale odstraňuje prach a jiné nečistoty. Navržený je tak, aby nepoškozoval povrchy a nezanechával šmouhy. Prostředek neobsahuje amoniak a jiná rozpouštědla. Vyčistí povrch, ale nepoškodí jej. Antistatický systém ochrany zabraňuje opětovnému usazování prachu.

Způsob použití: Na povrchy v domácnosti a automobilech aplikujte prostředek na utěrku z mikrovlákna, přetřete čištěný povrch a nechte vyschnout. Není třeba oplachovat.
 

Další doporučené zboží

Podobné produkty

09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX