Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

PUR Duo Power Lemon na nádobí 900ml

Akce
PUR Duo Power Lemon na nádobí 900ml
Výrobce:Henkel
Katalogové číslo:080545
EAN kód:90005831
Skupinové balení:12 ks
Dostupnost:skladem (3 ks)
Běžná cena bez DPH:41.00 Kč
Běžná cena s DPH:49.61 Kč
Sleva:24%
Akční cena bez DPH:31.32 Kč
Akční cena s DPH:37.90 Kč

Tekutý přípravek na mytí nádobí se svěží vůní citronu

Jedinečná kombinace účinných látek pronikne hluboko do skvrn a odstraní tak i  ty nejodolnější připáleniny a mastné skvrny i bez velkého drhnutí. Účinná dvojí síla proti odolné mastnotě a škrobu. Pryč jsou dny celonočního předmáčení a časově náročného čištění nádobí. Nový Pur Duo Power s revolučním složením s biokatalyzátory (enzymy) přináší novou dimenzi mycí síly. Tyto aktivní enzymy na rozdíl od tradičně používaných aktivních látek fungují jiným způsobem: nepracují jen na povrchu, ale pronikají do zaschlých zbytků jídel a narušují jejich strukturu. Díky tomu dochází bez nutnosti drhnutí k odstranění i velmi odolných usazenin, jako jsou zaschlé těstoviny, přichycená rýže či připečené brambory. To vše v kombinaci s velmi silnou odmašťovací silou. Již žádné drhnutí, žádný problém.

Dávkování: 2-3 kapky / 5l vody, pro odmočení, 1,5 čajové lžičky / 1l vody

Pur můžete použít na všechny typy nádobí a kuchyňských potřeb. Je jedno, zda myjete nádobí ze skla, porcelánu, umělé hmoty, oceli nebo stříbra, Pur vždy zajistí jeho perfektní čistotu a lesk. Pur ale také můžete použít pro čištění kuchyňských přístrojů a pracovních ploch.

Příprava: 
Pokud chcete dosáhnout nejlepšího mycího výsledku, doporučujeme mýt nádobí v následujícím pořadí:
sklo, porcelán, příbory, talíře a hrnce. Hrnce se zaschlými zbytky jídla namočte nejlépe hned po vaření do vody s trochou Puru. Zbytky jídel na nádobí a příborech, jako jsou špenát nebo kapusta, opláchněte pod tekoucí studenou vodou bez použití prostředku na mytí nádobí. Tak nemusíte často měnit vodu na mytí nádobí.

Mytí silně znečistěného nádobí:

Místo toho, abyste náročně drhli nádobí houbičkou, nechte nádobí se silně zašpiněnými místy delší dobu namočené ve vodě s trochou Puru.

Tip na mytí:

Napusťte vodu (cca 38-40 °C) a přidejte odpovídající množství Puru podle návodu. Pokud použijete velké množství prostředku na mytí nádobí, může se vytvořit příliš velké množství pěny, díky které nádobí schne pomaleji. Nejdříve vždy opláchněte sklenice, talíře a příbory, pak silně znečistěné nádobí. Nakonec myjte hrnce – tak budete moci vodu používat déle. V napuštěné vodě musí být souvislá vrstva pěny, nesmí se tvořit mastná oka na hladině. Kdo preferuje mytí pod tekoucí vodou, měl by dávkovat prostředek tak, aby houbička po zmáčknutí stále pěnila.

Sušení:
Ruční sušení není díky Puru nutné. Lesku nádobí dosáhnete v odkapávači, který šetří místo a ve kterém stojí nádobí svisle. Příbory dejte do speciálního odkapávače vždy rukojetí dolů. Čistě umyté nádobí tak osychá hygienicky na vzduchu.

Tip: Sklenice oschnou bez jediné kapky, pokud je dáme otvorem směrem dolů na utěrku. Takto nevzniknou žádné skvrny ani na okrajích.

Bezpečnostní upozornění:


 
     Varování

Standardní věty o nebezpečnosti:

H319     Způsobuje vážné podráždění očí.

Pokyny pro bezpečné zacházení:
P101     Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
P102     Uchovávejte mimo dosah dětí.
P280     Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít.
P305+P351     PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou.
P337+P313     Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Obsah nebezpečných látek: 5-chlor-2-methyl-2H-isothiazol-3-on a 2-methyl-2H-isothiazol-3-on. Může vyvolat alergickou reakci.

» Bezpečnostní list

Další doporučené zboží

Podobné produkty

09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX