Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Odvlhčovače vzduchu a vysoušeče obuvi

PINGI je nový revoluční způsob, jak se zbavit nadměrné vlhkosti v malých prostorách.

Abyste mohli nosit svoje oblíbené boty každý den i v deštivém období, požívejte vysoušeče obuvi. Sušení bot na přímém tepelném zdroji, jako jsou kamna nebo radiátor, není vhodné. Povrchová vrstva obuvi se nesmí vysušovat zprudka, jelikož dochází ke snižování její životnosti a mikrotrhlinám. Naproti tomu vysoušeč obuvi Pingi působí na vnitřek boty a vysoušení funguje bez tepelné energie.

V sérii výrobků Pingi kromě vysoušeče obuvi nabízíme také odvlhčovač vzduchu, který zbavuje Vaši domácnost přebytečné vlhkosti. Odvlhčovač lze využít také ve špatně větratelných místnostech, jako jsou sklepy, spíže, a dokonce i v menších uzavřených prostorách, jako jsou skříňky v kuchyňské lince, v koupelně, v botnících či šatnících.

Ve vlhkém prostředí se dobře daří různým bakteriím a plísním, proto můžete jejich množení předcházet používáním vysoušečů obuvi a odvlhčovačů vzduchu.

 Snižuje relativní vlhkost okolního prostředí a bojuje s plísněmi a jejich zápachem. Na rozdíl od mnoha dalších odvlhčovacích výrobků mohou být produkty PINGI používány znovu bez doplňování náplní. Mezi produkty PINGI patří také vysoušeče obuvi.


Další informace na www.pingi.com

Vlhkost pod kontrolou!

Snadné používání těchto výrobků!

Přátelský výběr pro váš domov!

Chytré výrobky, které efektivně kontrolují hladinu vlhkosti ve vašich domovech nebo autech.
 
Výrobky PINGI jsou navrženy tak, aby byly dekorativní a aby bylo zábavou je používat.
 
Efektivní užití energie a materiálů. Bezpečné k dětem, zvířatům a přírodě.
 

Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

09.02.2016

AKTUALITA: Přidána kategorie NOVINKY v sortimentu

Od února jsme na naše internetové stránky přidali novou kategorii NOVINKY v sortimentu. Naše portfolio nabízených výrobků se neustále rozšiřuje a chceme, aby naši zákazníci měli o nových produktech neustálý přehled.

17.07.2015

AKTUALITA: Přechod z lahví 500 ml na 750 ml

Od července 2015 dochází v naší společnosti ke změně velikosti balení lahví s rozprašovačem.

06.03.2015

NOVINKA: Mop ekologický

V březnu 2015 jsme do našeho sortimentu zařadili dva ekologické mopy. Tyto mopy, díky svému speciálnímu složení, nepouští vlákna a nezanechávají šmouhy.

MenuX

InformaceX