Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

NOVINKA: Doplnění řady WC gelů

V březnu 2013 naše společnost začala vyrábět nový čisticí přípravek na záchody. Přípravek nese název ALTUS Letosan WC gel.

Jedná se o velmi účinný čisticí a dezinfekční přípravek s vůní borovice. Lehce odstraňuje rez, vodní kámen a jiné nečistoty ze sanitární keramiky. Tento WC gel je na rozdíl od ALTUS Alsan WC gelů, kde je hlavní složkou kyselina mravenčí,  postaven na kyselině chlorovodíkové. Čištěné plochy jsou krásně lesklé a bez nečistot.Zpět na výpis novinek
09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX