Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

NOVINKA: Čisticí přípravek na kuchyně

V květnu 2013 naše společnost začala vyrábět přípravek na kuchyňské povrchy. Výrobek se jmenuje ALTUS KUCHYNĚ a vyrábí se v balení 500 ml s pěnovým rozprašovačem. Účinně odstraňuje mastnotu, připáleniny a další nečistoty. Je vhodný na čištění pracovních desek, kuchyňských linek, obkladaček, sporáků, trub, sklokeramických desek, digestoří atd.. Obsahuje tekutou drátěnku pro extra silný účinek. Zanechává příjemnou svěží vůni.Zpět na výpis novinek
09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX