Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

CARNA4 - krmivo pro psy a kočkyJelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat. Trvalo nám několik měsíců, než jsme našli opravdový unikát. Je až z Kanady a stojí opravdu za to. Jedná se o ručně vyráběné krmivo CARNA4. Je absolutně bez jakýchkoliv chemických a syntetických doplňkových látek a konzervantů, žádné vitamínové premixy z laboratoří. S tímto krmivem máte 100% jistotu, že svému domácímu mazlíčkovi nepodáváte  ani gram skryté chemie. Je vyrobeno pouze z čerstvých surovin určených pro lidskou spotřebu. Více informací a možnost zakoupení na našem e-shopu www.psivakci.cz.


Zpět na výpis novinek
26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

09.02.2016

AKTUALITA: Přidána kategorie NOVINKY v sortimentu

Od února jsme na naše internetové stránky přidali novou kategorii NOVINKY v sortimentu. Naše portfolio nabízených výrobků se neustále rozšiřuje a chceme, aby naši zákazníci měli o nových produktech neustálý přehled.

MenuX

InformaceX