Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

CARNA4 - krmivo pro psy a kočkyJelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat. Trvalo nám několik měsíců, než jsme našli opravdový unikát. Je až z Kanady a stojí opravdu za to. Jedná se o ručně vyráběné krmivo CARNA4. Je absolutně bez jakýchkoliv chemických a syntetických doplňkových látek a konzervantů, žádné vitamínové premixy z laboratoří. S tímto krmivem máte 100% jistotu, že svému domácímu mazlíčkovi nepodáváte  ani gram skryté chemie. Je vyrobeno pouze z čerstvých surovin určených pro lidskou spotřebu. Více informací a možnost zakoupení na našem e-shopu www.psivakci.cz.


Zpět na výpis novinek
09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX