Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

CARNA4 - krmivo pro psy a kočkyJelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat. Trvalo nám několik měsíců, než jsme našli opravdový unikát. Je až z Kanady a stojí opravdu za to. Jedná se o ručně vyráběné krmivo CARNA4. Je absolutně bez jakýchkoliv chemických a syntetických doplňkových látek a konzervantů, žádné vitamínové premixy z laboratoří. S tímto krmivem máte 100% jistotu, že svému domácímu mazlíčkovi nepodáváte  ani gram skryté chemie. Je vyrobeno pouze z čerstvých surovin určených pro lidskou spotřebu. Více informací a možnost zakoupení na našem e-shopu www.psivakci.cz.


Zpět na výpis novinek
09.12.2019

UPOZORNĚNÍ: Expedice zboží o vánočních svátcích

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že objednávky přijaté do neděle 15. 12. 2019 budou dodány do pátku 20. 12. 2019. Pozdější objednávky budou expedovány až od čtvrtka 2. 1. 2020.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX