Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

CARNA4 - krmivo pro psy a kočkyJelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat. Trvalo nám několik měsíců, než jsme našli opravdový unikát. Je až z Kanady a stojí opravdu za to. Jedná se o ručně vyráběné krmivo CARNA4. Je absolutně bez jakýchkoliv chemických a syntetických doplňkových látek a konzervantů, žádné vitamínové premixy z laboratoří. S tímto krmivem máte 100% jistotu, že svému domácímu mazlíčkovi nepodáváte  ani gram skryté chemie. Je vyrobeno pouze z čerstvých surovin určených pro lidskou spotřebu. Více informací a možnost zakoupení na našem e-shopu www.psivakci.cz.


Zpět na výpis novinek
07.12.2018

UPOZORNĚNÍ: Expedice zboží o vánočních svátcích

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že objednávky přijaté do neděle 16. 12. 2018 budou dodány do pátku 21. 12. 2018. Pozdější objednávky budou expedovány až 2. 1. 2019.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

09.02.2016

AKTUALITA: Přidána kategorie NOVINKY v sortimentu

Od února jsme na naše internetové stránky přidali novou kategorii NOVINKY v sortimentu. Naše portfolio nabízených výrobků se neustále rozšiřuje a chceme, aby naši zákazníci měli o nových produktech neustálý přehled.

MenuX

InformaceX