Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

AKTUALITA: K prodeji obchodní činnost s odvlhčovači vzduchu a vysoušeči obuvi zn. Pingi

Nabízíme k prodeji  naši obchodní činnost s odvlhčovači vzduchu a vysoušeči obuvi nové generace zn. Pingi. Jedná se o výrobky z Nizozemí. V ČR a SR máme pro prodej tohoto zboží výhradní zastoupení. Jsou  uzavřeny smlouvy a dodáváme toto zboží i do významných obchodních řetězců.  Více se o těchto výrobcích dozvíte na    http://www.alfachem.cz/odvlhcovace-vzduchu-a-vysousece-obuvi/. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na e-mail: seidl.jr@alfachem.cz nebo tel. čísle 602 496 215.


Zpět na výpis novinek
09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX