Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

LADI Plus tekuté antibakteriální mýdlo 5 kg

Akce
LADI Plus tekuté antibakteriální mýdlo 5 kg
Výrobce:Cheport spol. s r.o.
Katalogové číslo:081218
EAN kód:8594012304925
Skupinové balení:64 ks
Dostupnost:skladem
Běžná cena bez DPH:240,00 Kč
Běžná cena s DPH:290,40 Kč
Sleva:21%
Akční cena bez DPH:189,25 Kč
Akční cena s DPH:228,99 Kč
Antibakteriální tekuté mýdlo s příjemnou vůni, která nepáchne po dezinfekci, a přitom má vysoké antibakteriální účinky, jež zajišťuje chlorhexydine diglukonát. Použití tekutého mýdla na ruce a teplé vody je účinnou prevencí infekční žloutenky. 

Díky obsahu glycerinu v mýdle nedochází k vysušování pokožky ani při častém mytí. Pokožka tak zůstává jemná a vláčná. Díky svým dezinfekčním účinkům je vhodné nejen pro domácí využití - zejména do domácností s malými dětmi, ale také do provozů se zvýšenými hygienickým požadavky – do zdravotnictví, potravinářství, sociálních služeb apod.

Výhody antibakteriálního mýdla Ladi Plus
 
  • Příznivá cena
  • Příjemná vůně
  • Dezinfekční účinky
  • Vhodné k častému použití
  • Prevence infekčních onemocnění
  • Ochrana před viry a bakteriemi

Návod k použití:
Na ruce naneste potřebné množství tekutého mýdla. Vzájemným třením dosáhneme odstranění nečistot a bakterií. Poté si ruce opláchněte pod tekoucí vodou a osušte.

Další doporučené zboží

Podobné produkty

09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX