Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Dávkovače tekutého a pěnového mýdla a dezinfekce

Tuhá mýdla sice ještě nacházejí v některých domácnostech uplatnění, jejich výhodou je především nižší cena, nicméně stále více lidí dává přednost používání tekutých nebo pěnových mýdel. Na veřejných toaletách, v restauracích, hotelích, obchodních centrech, ve školách či firmách jsou již samozřejmostí.

Mýdlo je vhodné umístit do dávkovače na tekuté mýdlo. Předejdete tím neustálému kupování plastových dávkovačů s pumpičkou – proč platit za něco neustále dokola?

Používání tekutého mýdla je hygienické a pohodlné. Pokud použijete dávkovač na tekuté mýdlo o větším objemu, nemusíte je tak často doplňovat; navíc velká ekonomická balení bývají levnější; ušetříte tedy čas i peníze.

Dávkovače na tekutá mýdla se vyrábějí v moderních designech, jsou vyrobeny z plastu a můžete vybírat mezi černou a bílou barvou. Naše dávkovače mýdla jsou velmi elegantní, oblé tvary jsou příjemné na pohled i na dotek. Průhledové okénko umožňuje snadnou kontrolu nad zbývajícím obsahem mýdla v dávkovači a jeho včasné doplnění.

Nezapomeňte k umývadlu připevnit také zásobník na papírové ručníky
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
17.02.2021

Dárek k nákupu

K nákupu nad 1 000 Kč dostanou zákazníci zdarma dezinfekční gel 100ml.

07.01.2021

COROMED Hand Sanitizer antibakteriální gely na ruce

Rádi bychom Vám představili novinku v našem sortimentu. Parfemované antibakteriální gely Coromed.

09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

MenuX

InformaceX