Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Carna4 Dog Food Easy-chew Fish krmivo pro psy 2 kg

Akce
Carna4 Dog Food Easy-chew Fish krmivo pro psy 2 kg
Výrobce:Carna4
Katalogové číslo:3355
EAN kód:627843113355
Skupinové balení:5 ks
Dostupnost:skladem (39 ks)
Běžná cena bez DPH:626.09 Kč
Běžná cena s DPH:720.00 Kč
Sleva:20%
Akční cena bez DPH:500.87 Kč
Akční cena s DPH:576.00 Kč

Carna4 Easy-chew Fish je kompletní suché krmivo pro psy všech plemen a všech věkových kategorií. Granule jsou měkčí a menší, ideální pro štěňata a menší nebo starší psy, kteří mají problémy s kousáním potravy.

Carna4 je krmivo rovnající se svou kvalitou těm nejlepším světovým dehydratovaným a lyofilizovaným krmivům. Cenově je však Carna4 mnohem příznivější a také dávkování je nižší. Svou bezpečností a zdravotním přínosem pro psy je na velmi vysoké úrovni. Efektivně pomáhá se zažívacími problémy, nepravidelnou stolicí, suchou svědivou pokožkou, problémy s ušima a mobilitou. Má velmi nízký glykemický index 42. Krmivo je vhodné jako náhrada nebo kombinace při krmení syrovým masem nebo doma vařeným jídlem. Je vyrobeno krátkým pečením a následným jemným sušením. Do krmiva nejsou přidávány žádné doplňkové látky, masové moučky, tuky ani konzervanty. Všechny bílkoviny, vitamíny, enzymy a probiotika jsou pouze z původních poctivých surovin. Díky svému složení a způsobu zpracování dochází u výrobků Carna4 k samokonzervaci.

Krmivo není označeno “grain-free“ (bez obilovin), protože obsahuje naklíčená semena ječmene. V Kanadě a USA je možno toto krmivo označovat “grain-free“. Podle zákonů Evropské unie ale patří naklíčená semena ječmene mezi obiloviny, tak jako například zrna obilovin. Mezi zrny a naklíčenými semeny je však z pohledu zdravotního přínosu pro psa obrovský rozdíl. Například zrno ječmene, které se používá v mnoha krmivech pro zvířata, je pouze z 5% stravitelné a má velmi malou vstřebatelnost. Naklíčené semeno ječmene je stravitelné z 95%, s velkým množstvím biologicky dostupných živin včetně antioxidantů, probiotik a enzymů.

Produkty Carna4 výrazným způsobem omezují vznik zubního kamene.

Složení: Sleď 15% (vykostěný), okoun 15% (vykostěný), vejce 13%, přírodní naklíčená semena ječmene, losos 10% (vykostěný), bob obecný, sladké brambory, přírodní naklíčená semena lněného semínka, přírodní naklíčená čočka, přírodní naklíčený hrách, bramborový škrob, jablka, mrkev, sůl, chaluha, jedlá soda. A nic víc, žádná skrytá chemie ani syntetika! Všechny suroviny jsou v potravinářské kvalitě vhodné pro lidskou spotřebu. Obsah živočišných surovin v krmivu je min. 53% (maso, játra, vejce, sleď). Min. 90% bílkovin (proteinů) je živočišného původu. Suroviny jsou seřazeny v pořadí podle množstevního zastoupení od nejvyššího k nejnižšímu. Veškeré suroviny jsou % uváděny v čerstvém stavu.

 

Naklíčená semena v recepturách krmiv Carna4 výrazným způsobem zvyšují množství potřebných vitamínů a minerálů. Zvyšují objem antioxidantů a pomáhají tak bojovat proti volným radikálům způsobujícím závažná onemocnění. Přispívají velkým množstvím rozpustné vlákniny k vylučování toxinů z těla. Podporují růst probiotik, která pomáhají udržovat trávicí trakt čistý a zdravý. Zlepšují pohyblivost díky velkému množství omega-3 mastných kyselin. Naklíčená semena se označují jako superpotravina, neboť mají vysoký obsah látek, které prospívají zdraví.

Suroviny a jejich prospěch:

  • Vejce – dokonalý doplněk ke kuřecímu masu a játrům bohatým na železo. Poskytují bohatou škálu bílkovin a esenciálních aminokyselin potřebných pro růst svalů. Dále poskytují vitamín E a 14 dalších klíčových živin.

  • Sleď – vynikající zdroj bílkovin, vápníku, omega-3 mastných kyselin a vitamínu D, který pomáhá udržet silné kosti, zdravou kůži a lesklou srst, chrání před zánětlivými stavy, jako je například artritida, a bojuje proti infekcím. Sleď je také bohatý na DHA a EPA.

  • Okoun – výborný zdroj bílkovin, minerálů a omega-3 mastných kyselin, které příznivě ovlivňují kardiovaskulární systém, obsahuje vitamin D, který pomáhá udržet silné kosti, zdravou kůži a lesklou srst, chrání před zánětlivými stavy, jako je například artritida, a bojuje proti infekcím.

  • Bob obecný – nabitý minerály, zejména hořčíkem, draslíkem, kyselinou listovou a zinkem; vitamíny, včetně niacinu (B3), thiaminu (B1), A, C, K a betakarotenu. Je nízkokalorický, neobsahuje nasycené tuky, ale mnoho mastných kyselin. Pokud se uvaří, stává se doslova generátorem dodávajícím živiny.

  • Atlantický losos – používáme čisté, vykostěné a rychle zmrazené atlantické sledě, kteří jsou vynikajícím zdrojem bílkovin, vápníku, omega-3 mastných kyselin a vitamínu D, který pomáhá udržet silné kosti, zdravou kůži a lesklou srst, chrání před zánětlivými stavy, jako je například artritida, a bojuje proti infekcím.

  • Přírodní naklíčené semeno ječmene, lněného semínka, čočky a hrachu – naše směs semen Flora4 patří k nejlepším zdrojům vitamínů, minerálů, probiotik a enzymů, dodávajících vyvážené a dobře vstřebatelné živiny pro psy všech velikostí, ras a věkových kategorií.

  • Celé sladké brambory a mrkev – kořenová zelenina s přírodními zdroji antioxidantů, betakarotenu, (vitamínu A), vitamínů skupiny B, různých minerálů včetně železa a niacinu. Tahle zelenina ze zahrady dodává nezbytnou výživu do krmiva vašeho psa.

  • Celá jablka – toto chutné ovoce dodá vitamíny a antioxidanty bojující proti chorobám a také pektin, rozpustnou vlákninu, která pomáhá udržet pravidelnost vyprazdňování vašeho psa a redukovat riziko vzniku rakoviny tlustého střeva.

  • Chaluha – tato výživná rostlina poskytuje aminokyseliny, vitamíny a stopové prvky včetně jódu, draslíku a dalších esenciálních živin, samozřejmě přírodního původu.

Každá vyrobená dávka Carna4 je testována na přítomnost 15 různých patogenů a toxinů. Žádná vyrobená dávka neopustí výrobnu, dokud není důkladně prověřena její bezpečnost.

Garantovaná analýza hotového produktu: Hrubé bílkoviny (proteiny) 29%, Hrubý tuk 15%, Hrubá vláknina 4%, Vlhkost 10%, Popel 4,9%, Uhlohydráty 37%, Kyselina linolová 2,4%, Vápník 1,3%, Fosfor 1%, Draslík 0,80%, Sodík 0,33%, Železo 180 mg/kg, Měď 17 mg/kg, Zinek 190 mg/kg, Vitamín A 14600 IU/kg, Vitamín C 520 mg/kg, Vitamín D 2200 IU/kg, Vitamín E 390 IU/kg, Vitamín B1 12,0 mg/kg, Vitamín B2 8,1 mg/kg, Vitamín B3 40 mg/kg, Vitamín B5 23 mg/kg, Vitamín B6 9,8 mg/kg, Vitamín B7 0,10 mg/kg, Vitamín B12 0,16 mg/kg, Vitamín K 0,74 mg/kg, Kyselina listová 1,1 mg/kg, Cholin 1950 mg/kg, Beta Karoten 1,8 mg/kg, Taurin 0,25%, DHA 0,65%, EPA 0,61%, Omega-6 mastné kyseliny 3,8%, Omega-3 mastné kyseliny 1,9%, Probiotika: Bacillus coagulans 89 milionů cfu/kg, Bacillus subtilis 45 milionů cfu/kg, Bifidobacterium bifidum 730 milionů cfu/kg, Bifidobacterium infantis 98 milionů cfu/kg, Enterococcus faecium 61 milionů cfu/kg, Lactobacillus acidophilus 1,09 bilionů cfu/kg, Lactobacillus casei 370 milionů cfu/kg, Lactobacillus lactis 1,65 bilionů cfu/kg, Lactobacillus plantarum 116 milionů cfu/kg, Saccharomyces boulardii 58 milionů cfu/kg, Saccharomyces cerevisiae 226 milionů cfu/kg, Prebiotika: FOS 10200 mg/kg, MOS 9000 mg/kg, Inulín 160 mg/kg, Enzymy: Lipáza 449000 LU/kg, Amyláza 31000 DU/kg, Celuláza 470000 CU/kg, Proteáza 14000 PU/kg.

Metabolizovatelná energie (kalorie): 4350 kcal/kg

Rozdíl mezi Carna4 a průmyslově vyráběnými granulemi

Nesnažte se porovnávat Carna4 s běžnými granulemi. Běžné průmyslové granule jsou vyrobeny extruzí, procesem likvidujícím za vysokých teplot, tlaků a páry živiny, aby se daly hromadně vyrobit kousky suché hmoty, vyžadující pro svoji „kompletnost“ přidání syntetických vitamínů a minerálů sprejováním. Mnozí výrobci extrudovaných granulí se pyšní informacemi, že jejich krmivo obsahuje např. 70% nebo 80% „masa“ a velký podíl „proteinů“ např. 35%. Snaží se tak přesvědčit zákazníky o vysoké kvalitě svých produktů. Maso a ostatní suroviny ale prošly náročným výrobním procesem a již nefungují stejně jako v syrovém stavu. Procentuální vyobrazení podílu masa či podílu proteinů je tedy zavádějící. Naopak je nutné sledovat vstřebatelnost živin, na kolik toto maso odpovídá svému původnímu syrovému stavu. Obyčejně totiž stačí pouze malé množství syrového nebo jemně povařeného masa, aby zajistilo více živin, než mnohem větší množství zpracovaných extrudovaných granulí s udaným vysokým procentem obsahu masa a proteinů. Carna4 využívá pouze čerstvé syrové maso, které je velmi jemně pečeno, přibližně jen 4 minuty při teplotě do 90°C a následně šetrně sušeno vzduchem, aby se odstranila většina vlhkosti. Takto vzniká produkt, který je minimálně zpracovaný a velmi dobře vstřebatelný, s vysokým podílem kvalitních živin, jež tělo zvířete může snadno využít. Důležitý je tedy fakt, že Carna4 obsahuje ideální množství skutečného masa, aby zvíře bylo zdravé. Na rozdíl od průmyslových granulí, které prošly těžkým způsobem výroby, je Carna4 nesrovnatelně zdravější a výživnější. Carna4 zvenčí vypadá jako obyčejná granule, ale uvnitř je plná koncentrovaných živin z masa, zeleniny a naklíčených semen. Postačuje menší dávkování Carna4, než jak je tomu u ostatních granulí.

PRVNÍ CELOSTNÍ SUCHÉ KRMIVO BEZ DOPLŇKOVÝCH LÁTEK A KONZERVANTŮ
KRMIVO INSPIROVANÉ TRENDY ZDRAVÉHO KRMENÍ

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

MenuX

InformaceX